Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Swarożyn - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Łąkowa

Skowarcz(Swarożyn + 17 km)

205 200 zł1 026 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość usytuowana na osiedlu domków jednorodzinnych. Jest to teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który określa teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kleszczewko

Kleszczewko(Swarożyn + 19 km)

599 000 zł2 996 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2996 m , położona niedaleko lasu w miejscowości Kleszczewko, 5 km od centrum Pruszcza Gdańskiego, 16 od centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kościuszki

Sobowidz(Swarożyn + 13 km)

649 000 zł6 251 m² 103,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 533 450 zł10 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren z Planem Miejscowym pod Przemysł w Tczewie. Działka o pow. 1 ha pomiędzy linią kolejową a terenem zabudowanym parkiem handlowym i składem budowlanym. Przeznaczenie mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szczodrowo

Szczodrowo(Swarożyn + 21 km)

99 000 zł1 012 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zbudować dom w spokojnym, zielonym otoczeniu- ta działka w Szczodrowie to propozycja, która daje realne możliwości i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Łąkowa

Skowarcz(Swarożyn + 17 km)

446 200 zł2 231 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Nasturcji

Gołębiewo Wielkie(Swarożyn + 15 km)

160 000 zł1 004 m² 159,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wstęp: 3 działki budowlane w Gołębiewie Wielkim - Możliwość postawienia domu wolnostojącego lub bliźniaka. Dla kogo?: -Dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku -dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pelplin

Pelplin(Swarożyn + 13 km)

1 299 000 zł9 756 m² 133,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 9756 m2 w malowniczym Pelplinie! działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9756 m2. Teren jest prawie płaski, ogrodzony. Działka o niestandardowym kształcie. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Spacerowa

Żuławka(Swarożyn + 23 km)

280 000 zł1 424 m² 196,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1424m2. powiat: gdański, gmina: pruszcz Gdański, obręb: żuławki Działka jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania 1. Ustala się funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Miradowo

Miradowo(Swarożyn + 23 km)

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek rekreacyjnych W miradowie ok 3000 m2 każda Wieś Kociewska, woj. pomorskie, powiat starogardzki, gmina Zblewo. Jesteśmy W trakcie przekształcenia działek na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Swarożyn

Swarożyn,pomorskie

193 674 zł1 146 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1146 m2 położonej w miejscowości Swarożyn, w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, gmina Tczew. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Swarożyn

Swarożyn,pomorskie

28 000 000 zł80 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 8000m2. zlokalizowana w powiecie Tczewskim, gmina Swarożyn. Nieruchomość znajduję się bezpośrednio przy pętli drogi A1. Działka o przeznaczeniu Przemysłowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Swarożyn

Swarożyn,pomorskie

7 600 000 zł190 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt 19 ha przy A1. Grunt przemysłowo-usługowy od autostrady A1, od zjazdu w Swarożynie ok. 1,5 km, wieś Waćmierz. Położenie przy drodze krajowej nr 22, malbork - Starogard Gdański - Chojnice,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij